www.hotel-ubytovani.com
Penzion Nové Hrady Tereziiny Lázničky - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Nové Hrady Tereziiny Lázničky - disponuje restauracíPenzion Nové Hrady Tereziiny Lázničky -  je k dispozici připojení na internetPenzion Nové Hrady Tereziiny Lázničky -  je k dispozici letní terasaPenzion Nové Hrady Tereziiny Lázničky - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Nové Hrady Tereziiny Lázničky - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Nové Hrady Tereziiny Lázničky - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Nové Hrady Tereziiny Lázničky - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion Tereziiny Lázničky
Údolí 150, Nové Hrady 37333
Česká Republika
Pension-Nove-Hrady-Tereziiny-Laznicky@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion Tereziiny Lázničky ubytování Nové Hrady Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Tereziiny Lázničky - ubytování Nové Hrady | Vítejte

 
Penzion Nové Hrady Tereziiny Lázničky

Nově zrekonstruovaný wellness pension Tereziiny lázničky - krásná stavba s dokonale symetrickou architekturou tvoří centrum anglického parku Tereziina údolí.

Stavbu nechala postavit hraběnka Terezie Buquoyová v empírovém stylu v roce 1788. Chateau nazvala po svém otci Václavu Paarovi Václavovy lázně. Lázeň je řešena ve stylu romantických staveb jako krápníková jeskyně. Po smrti hraběnky byl celý park i Lázničky pojmenovány na její památku - Tereziiny lázničky.

Pension Tereziiny lázničky leží na česko-rakouských hranicích cca 1 km od Nových Hradů a svým hostům nabízí příjemné prostředí někdejšího šlechtického sídla rodu Buquoyů, ubytování ve stylově zařízených pokojích, speciality české kuchyně, vyhlášené v celém okolí, a prvotřídní služby masérky, Martiny Dolanské.

Ubytování - Tereziiny lázničky 
Ubytování v penzionu Tereziiny lázničky - Nové Hrady - Novohradské hory - Novohradsko. Pension Tereziiny lázničky nabízí ubytování v 9 dvoulůžkových pokojích, ve 2 dvoulůžkových pokojích menších, a ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností 2 přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, tv se satelitním příjmem. V ceně je zahrnuta snídaně, možnost objednat polopenzi.

Vyberte si některý z nově rekonstruovaných pokojů a přijeďte si odpočinout od každodenních starostí a shonu a načerpat novou energii do pensionu Tereziiny lázničky.

Pension Tereziiny lázničky služby
Pro ubytované hosty je k dispozici připojení k internetu, sluneční terasa s lehátky, transfer zdarma k vlaku a autobusu, zapůjčení průvodců a map pro plánování výletů. Dále je možné objednat služby místního průvodce, který vás provede po nejkrásnějších a nejzapadlejších místech Novohradských hor. Zdarma je k dispozici vytápěný bazén v penzionu Pod hradem.

Pension Tereziiny lázničky restaurace
Restaurace s letní terasou pensionu Tereziiny lázničky u města Nové Hrady v Terčině údolí je pro Vás otevřena od 14.7. 2013 a to každý den od 10:00 hodin. Restaurace má kapacitu 40 míst a letní terasa nabízí dalších 60 míst.

Tereziiny lázničky Nové Hrady
Nechte se rozmazlovat ochotným a milým personálem pensionu Tereziiny lázničky, nechte na sebe působit blahodárné ticho okolní nádherné přírody. Objevte malebná zákoutí a nevšední krásu okolní přírody a kraje, v němž se pension nachází, oplývajícího množstvím a rozmanitostí přírodních krás, historických památek i technických zajímavostí.

Okružní 5 km dlouhá naučná stezka vás provede Terčiným údolím, do něhož vede asi kilometrová turisticky značená trasa z novohradského náměstí. V parku mimo cizokrajných dřevin, historických staveb můžete obdivovat také uměle vytvořený vodopád napájený náhonem z říčky Stropnice. Jen kousek od pensionu Tereziiny lázničky je přírodní Kneipovací místo. Novohradsko právem patří mezi vůbec nejkrásnější místa České republiky.